Od 26 sierpnia rodzice dzieci nowo przyjętych mogą odbierać karty do drzwi i karty Punktualnego Przedszkolaka w sekretariacie od 7:30 do 14:30.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.

Wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom przedszkola życzymy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był wspaniały dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Rodzicom naszych przedszkolaków dziękujemy za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie finansowe różnych przedsięwzięć, życzliwe podejście do spraw związanych z przedszkolem, gotowość do współpracy i rozwiązywania problemów.

Przyjaciołom przedszkola dziękujemy za serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!!

Mamy zaszczyt poinformować Państwa ,że w Rankingu najlepszych placówek edukacyjnych, nasze przedszkole uzyskało tytuł

"ORŁY EDUKACJI 2019".

Informacja ta została zamieszczona na stronie internetowej: http://www.orlyedukacji.pl/city-22030-mikolow

Dziękujemy za tak wysoką ocenę naszej pracy!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Od 1 stycznia 2019 r. podatnicy ponoszący wydatki na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego są uprawnieni do skorzystania z ulgi w podatku dochodowym.

Zgodnie z ustawą, z ulgi termomodernizacyjnej będą mogli skorzystać podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podatnicy ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne, którzy są właścicielami lub współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Dzięki tej uldze podatnicy mają możliwość odliczenia od dochodu wydatków poniesionych między innymi na ocieplenie budynku jednorodzinnego, zakup ekologicznego pieca, solarów, pompy ciepła, ogniw fotowoltaicznych czy też okien i bram garażowych. Ulga termomodernizacyjna ma być uzupełnieniem działań realizowanych w ramach programu „Czyste powietrze”.

Szkolenie odbędzie się dnia 13 czerwca 2019 r. o godz. 17.00
w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie.

O Nas

Przedszkole działa na podstawie Ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. Nr 95 poz. 425 z 1991 r. z późniejszymi zmianami) i rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy, a także Aktu Założycielskiego Przedszkola oraz Statutu Przedszkola.

Czynne: codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt
w godzinach od godz. 6:00 do 17:00.

Przedszkole nr 12 w Mikołowie,
ul. Słowackiego 18